Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych ACADEMICA

AdminAktualności

Informujemy, że od 7 grudnia 2017 r. w bibliotece szkolnej dostępna jest Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych ACADEMICA. Baza Biblioteki Narodowej składa się z kilkuset tysięcy pełnotekstowych współczesnych publikacji naukowych ze wszystkich dziedzin wiedzy (podręczników, skryptów, monografii, całych numerów czasopism i artykułów). Udostępnia ponad 2 mln dokumentów. Codziennie powiększa się o co najmniej tysiąc publikacji. Zawiera ponad 2 tys. tytułów czasopism.

Więcej informacji na temat bazy ACADEMICA, a także regulaminy (Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych ACADEMICA i użytkownika Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych ACADEMICA) znajdują się w bibliotece szkolnej oraz na stronie: https://academica.edu.pl/.

Zachęcamy wszystkich chętnych do korzystania z bezpłatnej cyfrowej wypożyczalni.