Europejski Dzień Języków

RedaktorAktualności

W dniu 26.09.2019 r. w Zespole Szkół Elektrycznych odbyły się obchody Europejskiego Dnia Języków zorganizowane przez członków zespołu języków obcych w naszej szkole. Na piątej i szóstej godzinie lekcyjnej wyznaczone klasy wraz z opiekunami zeszły do auli w celu dobrej zabawy.

Na pierwszy ogień poszedł „Zwergentanz”, przygotowany przez p. Jolantę Dawidziuk oraz uczniów z klasy I GP, który rozbawił wszystkich obecnych do łez. Następnie p. Aneta Wołejko przygotowała siłownię umysłową dla chętnych uczniów i przeprowadziła „Wordformation Challenge”. Zwycięzcy otrzymali słodkie nagrody.

Na sam koniec czas uczniom umilił uwielbiany przez wszystkich Kahoot z wiedzy o Wielkiej Brytanii i Niemczech, przeprowadzony przez p. Urszulę Tyborowską. W międzyczasie ochotnicy mogli korzystać ze stanowisk językowych, ustawionych w tylnej części auli. Zapraszamy ponownie za rok.

Zespół Języków Obcych