Festyn „Rodzina Elektryka”

RedaktorAktualności

10 czerwca 2019 r. w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Elektryka na terenie Zespołu Szkół Elektrycznych w Białymstoku odbył się już VI festyn pod hasłem „Rodzina Elektryka”. W organizację przedsięwzięcia zaangażowani byli liczni nauczyciele wraz z uczniami. Festyn poprowadzili: pan Adrian Roszkowski, panie Aneta Wołejko i Katarzyna Walendziuk.

Uczestnicy spotkania obejrzeli m.in. barwny występ „Słowików” i dzieci z pobliskiego przedszkola, pokaz TAEKWON-DO oraz sztuk walki grupy „White Bear” i „Maj Taj”. Wręczone zostały nagrody zwycięzcom konkursu klas I w zakresie pierwszej pomocy oraz najlepszym czytelnikom spośród klas I, II i III. Pani Emilia Łapińska poprowadziła dla wszystkich chętnych belgijkę. Uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę w konkursie „Potyczki techników”.

Festyn uświetnił pokaz zumby w wykonaniu pani Anety Wołejko, występ muzyczny pana Adama Mosieja oraz uczennic z kl. II iT Laury Katalskiej i Zuzanny Gugały. Niezapomnianych wrażeń jak co roku dostarczyły klasy pierwsze, prezentując swoje artystyczne umiejętności. Poza sceną każdy mógł skorzystać ponadto z wielu wiele atrakcji – sportowych, kulinarnych, manualnych i innych, a także ze stoisk firmowych (AC S.A.) i promocyjnych (Politechniki Białostockiej).

Nadzór nad organizacją festynu sprawowali pan Piotr Mieczkowski i pani Renata Kukiełko.