II etap konkursu matematycznego „Matematyka Pasją Technika” – wyniki

RedaktorAktualności

1 marca 2019 r. odbył się II etap konkursu matematycznego „Matematyka Pasją Technika”, skierowanego do uczniów technikum. Jego organizatorem był Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach, natomiast patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Suwałki.

Do rywalizacji przystąpili uczniowie trzecich i czwartych klas technikum z województwa podlaskiego, którzy w grudniu 2018 r. przeszli pomyślnie I etap w szkole, zdobywając największą w swojej kategorii wiekowej liczbę punktów. W trakcie sprawdzania prac przez komisję wszyscy uczestnicy wzięli udział w turnieju planszowej gry QUARTO. Po zakończeniu rywalizacji odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród zwycięzcom.

Laureaci Zespołu Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku:

w kategorii klas trzecich:

II miejsce – Jan Karpiuk z kl. III fT

w kategorii klas czwartych:

I miejsce – Dominik Biedrzycki z kl. IV eT

IV miejsce – Jakub Semborski z kl. IV dT.

Zwycięzcom i ich nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.