Informacja o zawieszeniu zajęć

RKAktualności

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

W związku z powyższym od 12 do 25 marca br. w Zespole Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.

W tym czasie należy pamiętać o swoim bezpieczeństwie – unikać miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe).

Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki.