IV Białostocki Festyn Budżetu Obywatelskiego

RedaktorAktualności

W dniu 15 września 2019 r. w parku Planty odbył się IV Białostocki Festyn Budżetu Obywatelskiego. Nasz szkoła promowała dwa swoje projekty: miejski M13 („Zdrowie-Sprawność-Aktywność – II etap projektu ‚Centrum Sportowe Tysiąclecia’ przy Zespole Szkół Elektrycznych”) i osiedlowy O36 („Nowe umundurowanie Młodzieżowej Orkiestry Dętej Zespołu Szkół Elektrycznych w Białymstoku). Głosowanie rozpocznie się 1 października br. Liczymy na głosy całej społeczności szkolnej, a także przyjaciół naszej szkoły.

W promocję projektów włączyła się młodzież Elektryka z klas: III eT, III iT, II fT, która wraz z nauczycielami pełniła dyżury na stanowisku szkolnym, a także orkiestranci, występując w pięknym koncercie dla mieszkańców Białegostoku pod batutą maestro Stanisława Kucińskiego. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z festynu. Zdjęcia wykonali: Dawid Sidorowicz z kl. II fT oraz Anna Rutkowska.