IX edycja konkursu „MATEMATYKA PASJĄ TECHNIKA”

AdministratorAktualności

Uczniowie kl. III i IV Technikum Elektrycznego w Białymstoku wzięli udział w IX edycji Konkursu Matematycznego ,,MATEMATYKA PASJĄ TECHNIKA”. Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy odbył się 6 grudnia 2019 roku
w ZSE, zaś drugi 6 marca 2020 roku w Zespole Szkół Technicznych w Suwałkach. Przez 75 minut uczniowie rozwiązywali 15 niełatwych zadań.

Miło nam poinformować, że wśród licznej grupy 38 uczestników, uczeń naszej szkoły Jan Karpiuk z klasy 4fT zdobył I miejsce w kategorii klas czwartych !!!  Wyróżnienie w kategorii klas trzecich za zajęcie V miejsca  otrzymał  Paweł Mordań  z  klasy 3cT.

Także  Jakub Januszewski z kl.3kT (VI miejsce) oraz Tomasz Michalski z kl.4jT (VII miejsce) wykazali się wysokimi umiejętnościami matematycznymi.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!