Koncert Orkiestry przy Teatrze Dramatycznym

AdministratorAktualności

29 czerwca o godzinie 18.00 na schodach Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki odbył się drugi koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej Zespołu Szkół Elektrycznych w Białymstoku w ramach projektu „Koncerty plenerowe dla mieszkańców Białegostoku”, który jest dofinansowany z budżetu Miasta Białegostoku.

Koncerty w ramach zadania  skierowane są do rodzin, ludzi młodych i seniorów, mieszkańców białostockich osiedli, którzy będą mieli okazję do wspólnego spędzenia czasu na wolnym powietrzu przy dobrej muzyce wykonywanej na żywo.

Było wesoło, kolorowo przede wszystkim letnio. Dziękujemy wszystkim przybyłym za wspólne spędzenie czasu.

 

Serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi Półtorakowi Dyrektorowi Teatru Dramatycznego
im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku za udostępnienie terenu przed Teatrem na koncert.

Podziękowania składamy także Panu Łukaszowi Iwanowiczowi z firmy Ivabus za niezawodny transport oraz Markowi Grzędzie z kl. 4 cT za dokumentację fotograficzną koncertu.