Konferencja zawodoznawcza informatyków

RKAktualności

Dn. 5 listopada 2020 r. młodzież naszej szkoły uczestniczyła zdalnie w konferencji z p. Adamem Jurczenia- Zastępcą Dyrektora ds. Rozwoju Oprogramowania w Centrum Informatyki ZETO S.A. w Białymstoku. Pan Adam Jurczenia zaprezentował działalność  Centrum Informatyki ZETO S.A. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z wymaganiami i oczekiwaniami względem przyszłych pracowników oraz ofertami pracy. Podczas spotkania na platformie Teams poruszone zostały zagadnienia związane z nowymi technikami programowania z wykorzystaniem elementów grafiki.

Firma ta ma na swoim koncie liczne realizacje. Podczas wcześniej zorganizowanych wycieczek zawodoznawczych mieliśmy możliwość uczestnictwa w wycieczce zawodoznawczej na Stadion Miejski i obejrzenia instalacji teletechnicznej w tym obiekcie. Specjaliści z ZETO oprowadzili i opowiedzieli nam wówczas o tej realizacji.

Dziękujemy za udział w konferencji. Została ona zorganizowana dzięki realizacji przez Stowarzyszenie Przyjaciół Elektryka we współpracy z ZSE projektu pn. „Aktywna edukacja zawodowa w Elektryku”, współfinansowanego ze środków województwa podlaskiego.