Konkurs recytatorski w językach obcych

RedaktorAktualności

Zachęcamy do udziału w konkursie recytatorskim w językach obcych, którego rozstrzygnięcie odbędzie się 27 października 2020 r. w zespole szkół Elektrycznych w Białymstoku. Konkurs skierowany jest do młodych mieszkańców Podlasia  a jego tematem jest przyroda  i uczucia. Zgłoszenia można przesyłać mailowo na adres: biblioteka@zse.biaman. pl lub telefonicznie pod numerem 85 6512 174 wew. 305 w godz. 7.45-15.30 od poniedziałku do piątku. Polecamy też kontakt osobisty z biblioteką szkolną ZSE w Białymstoku w godzinach jej pracy.

Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Przyjaciół „ELEKTRYKA” we współpracy z ZSE w Białymstoku w ramach zadania publicznego „Kulturalni Podlasianie”, dofinansowanego z dotacji Województwa Podlaskiego.

Reg.-konkursu-recytator.-2020