Międzyszkolny Konkurs Tworzenia Gier Komputerowych „Invent Your Game” 2021 „COVID-19 – walczymy z wirusem mocą naszych komputerów…”

RedaktorAktualności

Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku organizuje Międzyszkolny Konkurs Tworzenia Gier Komputerowych „Invent Your Game” 2021. Konkurs będzie trwał od 14 grudnia 2020 do 29 marca 2021 roku. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału.

Jest to trzecia edycja konkursu, którego tematyka wpisuje się w aktualne zainteresowania uczniów z zakresu gier komputerowych, wirtualnej rzeczywistości i nowych technologii. Sprzyja temu szeroka dostępność darmowych silników gier komputerowych (np. Unity3D, Unreal Engine, Cry Engine), dzięki którym uczniowie mogą stworzyć ciekawe i profesjonalne gry 2D i 3D, dedykowane nie tylko na komputery stacjonarne, ale także na urządzenia mobilne.

Tegoroczny temat przewodni to: „COVID-19 – walczymy z wirusem mocą naszych komputerów…”.

Organizatorami przedsięwzięcia są nauczyciele przedmiotów informatycznych Zespołu Szkół Elektrycznych. W razie pytań lub uwag dotyczących konkursu proszę o kontakt mailowy: gry@elektryk.edu.pl. W załączeniu znajduje się karta zgłoszenia, regulamin, program konkursu oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

ZSE_Gry_Program 2021

ZSE_Gry_Regulamin konkursu 2021

ZSE_Gry_Karta zgłoszenia 2021

ZSE_Gry_Zgoda_na_przetwarzanie_danych_osobowych 2021