Mistrzostwa województwa w lidze lekkoatletycznej

RedaktorAktualności

Dnia 30.09.2021 r. na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa województwa w lidze lekkoatletycznej. Uczniowie ZSE wypadli bardzo dobrze, zajmując ostatecznie V miejsce. Jak to w sporcie bywa, trzeba mieć trochę szczęścia, a tego zabrakło w kończącej zawody sztafecie 4 x 100, gdzie mokra od deszczu pałeczka wyślizgnęła się i zabrała szansę na medal w ogólnej klasyfikacji.
Najlepsze wyniki:
– złoto w rzucie oszczepem: Paweł Kownierowicz, kl. 2 jT
– brąz w biegu na 200 m: Szymon Dębowski, kl. 2 kT
– 4. miejsce w biegu na 1500 m: Michał Grochowski, kl. 4 gT
– 4. miejsce w rzucie oszczepem: Tomasz Tałałaj, kl. 3 jT
– 4. miejsce w rzucie dyskiem: Michał Rząca, kl. 4 hT
– 4. miejsce w pchnięciu kulą: Dawid Kaczyński, kl. 2 cT

Opiekunowie: Anna Wolańska, Bogumił Chlebiński