Nasza orkiestra na VI Festynie Budżetu Obywatelskiego

RedaktorAktualności

Młodzieżowa Orkiestra Dęta Zespołu Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku po raz kolejny uświetniła Festyn Budżetu Obywatelskiego. Zaprezentowała się publiczności w nowych mundurach, które zostały uszyte dzięki głosom mieszkańców Białegostoku w Budżecie Obywatelskim 2020. Pod batutą pana Leszka Szymczukiewicza wystąpiła z nowym repertuarem. Wykonane utwory wpadały w ucho, a także zachęcały do poruszania się w takt słuchanej muzyki. Występ urozmaiciły partie solowe na różnych instrumentach muzycznych.

W tym roku festyn odbył się w niedzielę 12 września w białostockim parku Planty. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu. Zdjęcia wykonał uczeń naszej szkoły Marek Grzęda z kl. 4 cT.