O cyberzagrożeniach na spotkaniu z rodzicami w Szkole Podstawowej Nr 2 w Białymstoku

AdminAktualności

W dniu 25 października 2018 r. uczniowie z Zespołu Szkół Elektrycznych w Białymstoku oraz mundurowi z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku uczestniczyli w spotkaniu z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 w Białymstoku.

Podczas spotkania mundurowi przedstawili zebranym zagrożenia, na jakie narażone są dzieci i młodzież w Internecie oraz niebezpieczne treści, z jakimi mogą się zetknąć, natomiast uczniowie Elektryka z klasy 3fT Marzena Laszuk i Julia Kolinko prezentowali rodzicom, w jaki sposób mogą zainstalować w swoich komputerach program filtrujący oraz jak pobrać aplikację na telefon komórkowy, która jest nieodzowna w dobrze sprawowanej kontroli rodzicielskiej.