HARMONOGRAM PRACY PEDAGOGÓW (P07)

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.00 – 13.00 9.00– 13.00 11.00-15.00 09.00 – 13.00 08.00 – 08.50
10.40 – 13.50
11.30 – 13.30  09.45 – 12.45 09.45– 12.45 08.45 – 10.45

Tel. (85) 651 20 93 wew. 312

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE (P07)

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
14-30 – 16.55 13.40 – 14.25 8.00 – 8.45

 

Konsultacje nauczycieli Zespołu Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego

w Białymstoku, w roku szkolnym 2018/2019

Nazwisko i imię Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Aleksiejczuk Adam     14.30 – 15.15    
Apanowicz Sławomir   11.40 – 12.25      
Bogusłowicz Małgorzata       11.50 – 12.35  
Bohatyrewicz Ireneusz   17.00 – 17.45      
Bolesta Stanisław     12.45 – 13.30    
Brańska Dorota     8.55 – 9.40    
Brzeski Marcin 9.50 – 10.35        
Bukrym Andrzej   16.10 – 16.55      
Chlebiński Bogumił         13.40 – 14.25
Chociej Ewa         11.50 – 12.35
Chojnowski Robert         10.45 – 11.30
Chomik Jan   10.45 – 11.30      
Cichosz Jacek     12.45 – 13.30    
Ciemnicki Piotr 11.50 –12.35        
Czarnecka Zuzanna 9.50 – 10.35        
Czech Tomasz 11.50 – 12.35        
Danieluk Roman       11.50 – 12.35  
Dawidziuk Jolanta       12.00 – 12.45  
Dąbrowski Maciej 8.55 – 9.40        
Doroszkiewicz Wioletta 12.45 – 13.30        
Dudek Sławomir 18.35 – 19.05        
Dziedziul Bogumił 10.45 – 11.30        
Gabrel Wiesław   17.45 – 18.30      
Gajewska Zofia   16.10 – 16.55      
German Irena     12.45 – 13.30    
Gierałtowska Dorota   9.50 – 10.35      
Godlewska Urszula       12.45 – 13.30  
Golonko Piotr     11.50 – 12.35    
Grycuk-Gruszewska Alina 11.50 – 12.35        
Gryszko Mariusz   14.30 – 15.15      
Hajduczenia Elżbieta 12.45 – 13.30        
Jabłońska Anna         8.55 – 9.40
Jodkowski Marek     12.45 – 13.30

CKP Nr 1

   
Jurgielewicz Bogumiła   11.50 –12.35      
Kasiuk Marcin     11.50 – 12.35    
Kazarez Krzysztof 10.15 – 11.00

CKP Nr 1

       
Kondrat Konrad         11.50 – 12.35
Kostecki Marian       11.50 – 12.35  
Kowalska Jolanta     14.30 – 15.15    
Kruciński Stanisław     16.00 – 16.45    
Kuczaba Roman         12.45 – 13.30
Kukiełko Renata     11.50 – 12.35    
Kwiecińska Marta   13.40 – 14.25      
Laskowski Kazimierz 17.00 – 17.45        
Laszuk-Redlińska Elżbieta   12.45 – 13.30      
Łaciński Tomasz         12.45 – 13.30
Łapińska Emilia         10.45 – 11.30
Łuszcz Joanna 12.35 – 13.20        
Maciejewska Marlena     11.50 – 12.35    
Maksimiuk Joanna 10.45 – 11.30        
Matwiejczuk Jolanta         10.45 – 11.30
Michałowski Rafał         10.45 – 11.30
Mieczkowski Piotr 17.00 – 17.45        
Miecznik Andrzej       11.50 – 12.35  
Mikołajuk Tomasz         7.15 – 8.00
Mosiej Adam     13.40 – 14.25    
Najbuk Mirosław     17.50 – 18.35    
Nasuto Tadeusz   13.35 – 14.20      
Niczyporuk Tadeusz       13.00 – 13.45  
Olejnik Roman   11.20 – 12.05      
Olędzka Małgorzata     12.45 – 13.30    
Oliwa Joanna   11.50 – 12.35      
Omieliańczyk Ryszard     12.45 – 13.30    
Osiak Irena 12.45 – 13.30        
Ostapczuk Renata   8.55 – 9.40      
Packiewicz Agnieszka 13.40 – 14.25        
Perkowski Antoni 14.30 – 15.15        
Petelski Piotr     11.50 – 12.35    
Piaskowska Dorota     14.30 – 15.15    
Płoński Roman Andrzej       14.25 – 15.10  
Pryzmont Joanna     11.50 – 12.35    
Raciborski Jarosław       14.30 – 15.15  
Roszkowski Adrian         13.00 – 13.45

CKP Nr 1

Rusiniak Agnieszka       12.45 – 13.30  
Sienkiewicz Przemysław   11.50 – 12.35      
Sirocki Sławomir 17.50 – 18.35        
Sołowiej Magdalena         11.50 – 12.35
Stankiewicz Mirosław       11.50 – 12.35  
Szczerbińska Ewa     13.40 – 14.25    
Szczesiul Anna     11.50 – 12.35    
Szczesiul Wojciech 11.50 – 12.35        
Szerszeń Krzysztof 16.10 – 16.55        
Szeszko Janusz     12.45 – 13.30    
Szlęzak-Hrymajłło Magdalena 14.30 – 15.25        
Szulc Andrzej       12.45 – 13.30  
Szyfman Marek   12.05 – 12.50

CKP Nr 1

     
Szymczukiewicz Leszek     16.00 – 16.45    
Tomczak Dariusz 8.00 – 8.45        
Tyborowska Urszula     13.40 – 14.25    
Walendziuk Katarzyna 10.45 – 11.30        
Wasyluk Anna         9.50 – 10.35
Wawrzeniuk Helena Elżbieta         11.50 – 12.35
Wieliczko Katarzyna         10.45 – 11.30
Wolańska Anna       12.45 – 13.30  
Wołejko Aneta       11.50 – 12.35  
Wysocka Anna       9.50 – 10.25  
Zakrzewska Ewa         9.50 – 10.35
Zaleski Andrzej     12.45 – 13.30    
Zdanewicz Tomasz   8.55 – 9.40      
Zdankowski Łukasz   13.40 – 14.25      
Zdanuczyk Wojciech       15.20 – 16.05  
Zdańkowski Andrzej   10.45 – 11.30      
Żamojtuk Mariusz     16.10 – 16.55    
Żelezniakowicz Michał         17.50 – 18.35
Żeszko Borys         17.00 – 17.45