Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego juniorów U20 i juniorów młodszych U18, Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w lekkiej atletyce

RedaktorAktualności

W dniu 24.05.2019 r. na stadionie białostockiego Zwierzyńca odbyły się indywidualne mistrzostwa województwa podlaskiego szkół ponadgimnazjalnych w lekkiej atletyce. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze.

Michał Rząca z kl. I hT zwyciężył w rzucie młotem w kategorii junior młodszy wynikiem 49,73, drugie miejsce zajął Marcin Skowronek z kl I cT. W kategorii junior zwycięstwo w rzucie młotem odniósł Macej Toczyłowski z kl. II gT.

Oprócz wymienionych medalistów dobrze zaprezentował się Dawid Szemborowski z kl. III eT, zajmując IV miejsce w pchnięciu kulą (12,24 m). Piątym w biegu na 100 m był Paweł Jamiołowski z kl. III bT.

Drużynowo nasza szkoła zajęła V miejsce.

Zawodników przygotował Bogumił Chlebiński.