„Szkoła Odkrywców Diamentów”

RedaktorAktualności

21 września 2018 roku w Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej odbyło się uroczyste posiedzenie Kapituły Programu Odkrywcy Diamentów z okazji 3. rocznicy działalności Programu. Podczas uroczystości wręczono nagrody najlepszym mentorom zespołów uczniowskich. Nagrody te otrzymali m.in. nauczyciele Zespołu Szkół Elektrycznych Pani Irena Osiak i Pan Ryszard Omieliańczyk. Nagrodę specjalną dla Zespołu Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku za szczególny wkład w szerzenie idei innowacyjności i kreatywności odebrała dyrektor szkoły Pani Anna Niczyporuk.

Zespół Szkół Elektrycznych otrzymał tytuł „Szkoły Odkrywców Diamentów” za wspieranie innowacyjności wśród młodzieży.

Podziękowania za pracę na rzecz rozwoju innowacyjności i kreatywności wśród młodzieży zostały skierowane m.in. do nauczycieli ZSE Pana Andrzeja Zdańkowskiego i Pana Jerzego Wilczewskiego.

Gratulujemy!