VI spotkanie Rady Młodzieżowej Książnicy Podlaskiej

RedaktorAktualności

W 2020 roku, ze względu na pandemię i nauczanie zdalne, nie odbyło się planowane na 30 III spotkanie Rady Młodzieżowej Książnicy Podlaskiej. Każdy szkolny opiekun Rady organizował jesienne spotkanie online indywidualnie dla swoich uczniów.

Spotkanie członków Rady Młodzieżowej Książnicy Podlaskiej z Zespołu Szkół Elektrycznych  w Białymstoku odbyło się na platformie Microsoft Teams w dniu 3 grudnia 2021 roku. Młodzież wysłuchała wykładu przygotowanego przez p. Anetę Zamojską pt. „Psychologia wyznaczania celów”. Pani Aneta jest certyfikowanym trenerem, coachem, wykładowcą akademickim, autorką książek. Nagrany do odsłuchania wykład przekazała p. Małgorzata Rokicka-Szymańska – główny opiekun Rady Młodzieżowej, pracownik Książnicy Podlaskiej.

Na zakończenie spotkania uczniowie podzielili się też swoimi pomysłami na tematy dodatkowych szkolnych spotkań w ramach Rady.