Warsztaty Biblijne w Civitas Christiana

AdministratorAktualności

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach przygotowujących do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. W poniedziałkowe przedpołudnie byliśmy gośćmi Stowarzyszenia Civitas Christiana w Białymstoku. Ciastkiem i kawą przywitał nas prezes oddziału białostockiego Pan Tomasz Filipowicz. Ks. Wojciech Kapica poprowadził wykłady i ćwiczenia dotyczące Księgi Liczb oraz 1 Listu do Koryntian. Nasi uczniowie wyszli zwycięsko z quizu sprawdzającego warsztatową wiedzę i zabrali do domu nagrodę tj. Słownik Wiedzy Biblijnej. Przeszło siedemdziesięcioro młodych ludzi mogło skorzystać z cennych wskazówek księdza Wojciecha. Zgromadzeni wysłuchali świadectwa uczestników etapu ogólnopolskiego i mogli poczuć się  zmotywowanymi do rywalizacji. Wspólny posiłek zwieńczył bogate w cenne doświadczenia spotkanie. Po tych warsztatach, nasi uczniowie przystąpią lepiej przygotowani do etapu szkolnego jaki odbędzie się w najbliższy czwartek.

Bogumił Dziedziul