3 listopada klasy II F oraz II H pod opieką mgr M. Szlęzak-Hrymajłło oraz mgr R. Ostapczuk uczestniczyły w wycieczce do Warszawy. Jak na klasy informatyczną i programistyczną przystało osią wycieczki były komputery oraz nauka. Odwiedziliśmy Interaktywne Muzeum Flipperów „Pinball Station” w centrum stolicy. Posiada ono kolekcję ponad 100 flipperów i gier arcade. Muzeum jest z chęcią odwiedzane przez osoby w każdym wieku, … Czytaj więcej
Charytatywne dyktando z okazji 11 listopada
Zapraszamy na charytatywne dyktando z okazji Święta Odzyskania Niepodległości! Wzięcie udziału jest bezpłatne, a za każdego uczestnika organizator przekaże 1 zł potrzebującym. W tym roku środki trafią do podopiecznych domu dziecka. Jest to czwarta edycja charytatywnego wydarzenia organizowanego przez portal edukacyjny https://dyktanda.pl/. Dyktando odbędzie się 11.11.2023 r. Obowiązuje podział na pięć kategorii wiekowych, tak aby każdy mógł rozwiązać tekst o odpowiednim poziomie trudności. Zapraszamy zarówno … Czytaj więcej
To już dziesiąty sezon akcji „Cyfrowy Patrol”
Uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych w Białymstoku w dniu 27 października 2023 r. uczestniczyli w szkoleniu, które odbyło się w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej Delegaturze w Białymstoku, po którym będą wspierać białostoczan w rozwiązywaniu problemów z odbiorem naziemnej telewizji cyfrowej. W tym roku szkolnym do akcji zgłosiło się 6 uczniów z klasy 3 AD TE. Uczestników szkolenia serdecznie przywitała Pani Anna Zaremba … Czytaj więcej
- Page 2 of 2
- 1
- 2



