Blog czytelniczy Addicted to Book by ZSE

RedaktorAktualności

Z przyjemnością informujemy, że 8 maja 2021 r. zaistniał w sieci internetowej blog czytelniczy Addicted to Book by ZSE, stworzony przez uczniów naszej szkoły. W skład zespołu promującego czytelnictwo wchodzi młodzież z klas II, III oraz tegoroczni maturzyści. Młodzi kształcą się na rożnych kierunkach i mają różnorodne zainteresowania, ale łączy ich pasja czytania książek. Na łamach stworzonego bloga chcą dzielić się przeczytanymi przez siebie ciekawymi publikacjami spoza kanonu lektur szkolnych. Oprócz recenzji książek na blogu pojawią się wideoposty, posty dźwiękowe, motywujące cytaty, felietony oraz zdjęcia z nietypowych wypraw.

Oto skład lubiącego nowe wyzwania, kreatywnego i pracowitego zespołu:

Barbara Bujwicka, kl. 3 fT

Marek Grzęda, kl. 3 cT

Anna Jamiołkowska, kl. 3 iT

Kornelia Konopka, kl. 4 iT

Justyna Kryścio, kl. 4 gT

Karolina Radziszewska, kl. 2 ipT

Dawid Sidorowicz, kl. 3 fT

Sebastian Stepaniuk, kl. 3 bT

Maciej Toczyłowski, kl. 4 gT

Łukasz Tomaszek, kl. 2 gT

Zapraszamy do odwiedzania strony atb.zse.bialystok.pl/