Akademia z okazji 11 listopada

RedaktorAktualności

szkolny chór śpiewa pieśni patriotyczne

W piątek 10 listopada w przededniu Narodowego Święta Niepodległości społeczność ZSE spotkała się, by uczcić to święto uroczystą akademią. Na 5 lekcji uczniowie klas 1 kt i  2 kt wystąpili w montażu „Polska jest tylko jedna”. Zaprezentowali okoliczności odzyskania niepodległości w 1918 r. oraz przybliżyli sylwetki ojców narodu w początkach niepodległości. Uczniowie klasy 1 kt recytowali także wiersze poświęcone Polsce. Uroczystość zakończyło śpiewanie pieśni legionowych.

Dziękujemy za tę wspaniałą lekcję patriotyzmu!!!