Akcja „Klikam z głową” w Szkole Podstawowej w Boćkach

RedaktorAktualności

W dniu 11 lutego 2020 r. świętowaliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu.

Tego dnia z akcją „Klikam z głową” pracownicy Urzędu Komunikacji Elektronicznej Delegatury w Białymstoku oraz uczniowie Elektryka zawędrowali do Szkoły Podstawowej w Boćkach. Głównym celem spotkania było: propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu do sieci przez dzieci, promocja pozytywnego wykorzystywania Internetu, a także zaznajomienie dzieci z problematyką bezpieczeństwa w świecie online.

Działania przeprowadzone w Szkole Podstawowej w Boćkach idealnie wpisały się w założenia Dnia Bezpiecznego Internetu. Rozmawiano o bezpiecznym korzystaniu z nowoczesnych technologii z uczniami szkoły podstawowej. Prezentowano zjawiska, jakie mogą spotkać dzieci w sieci.

Młodszych kolegów i koleżanki edukowali nasi uczniowie: Daniel z klasy 2 eT oraz Janek z klasy 3 bcBSI.