Angelika Szybańska laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

RedaktorAktualności

Angelika Szybańska laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

Wspaniała wiadomość – uczennica naszej szkoły, Angelika Szybańska z kl. 2 ht, została laureatką 26. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Oto wyniki konkursu:

1. miejsce – Angelika Szybańska, archidiecezja białostocka

2. miejsce – Marta Maria Gdańska, diecezja zamojsko-lubaczowska

3. miejsce – Natalia Wachel, archidiecezja katowicka

4. miejsce – Anna Masternak, archidiecezja gdańska

5. miejsce – Mateusz Para, archidiecezja przemyska

6. miejsce – Mateusz Pawłowski, archidiecezja katowicka

7. miejsce – Tristan Redzimski, diecezja pelplińska

Serdecznie gratulujemy!!!

W dniach 30 i 31 maja w Niepokalanowie u Ojców Franciszkanów odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Reprezentantami naszej szkoły byli Angelika Szybańska uczestniczka oraz Przemysław Komosa z kl. 3 ft – wolontariusz.

Poza udziałem w konkursie wszyscy goście mieli okazję wziąć udział w: nabożeństwie Słowa Bożego, wystąpieniu s. Michaeli Rak z Fundacji Aniołów Miłosierdzia, spotkaniu z Janem Sobierajskim – reżyserem filmu “Powołany”, koncercie zespołu “Jak najbardziej”, Mszy Świętej pod przewodnictwem abp. Józefa Górzyńskiego, Apelu Jasnogórskim, adoracji Najświętszego Sakramentu, zwiedzaniu Niepokalanowa.

To był owocny czas kontaktu z żywym Słowem.

Bogumił Dziedziul