Białostocki Festyn Obywatelski

RedaktorAktualności

Festyn w ramach Budżetu Obywatelskiego odbył się w niedzielę 16 września br. na Plantach. Podczas tego wydarzenia mieszkańcy naszego miasta mieli okazję zaczerpnąć informacji na temat projektów zakwalifikowanych do głosowania.

Nasz projekt, nr S22 Parking przy Centrum Sportowym Tysiąclecia, także został zaprezentowany na jednym ze stoisk. Zwiedzający mogli zapoznać się z celem naszego projektu, porozmawiać o nim czy poczęstować się biuletynem informacyjnym. Ponadto przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem SU, nauczycielką języka angielskiego, w ramach występu na scenie opowiedziały zebranym białostoczanom o szczegółach naszej inicjatywy. Całość uświetnił występ Orkiestry ZSE, który, tradycyjnie, wzbudził zachwyt publiczności.

W ramach przypomnienia, GŁOSUJEMY JUŻ NIEDŁUGO (3-17 października)! Jak co roku, można będzie głosować w punktach konsultacyjnych lub przez nternet. LICZYMY NA WASZE WSPARCIE! Wspólnymi siłami rozwiążmy problem braku miejsc postojowych!