Charytatywne dyktando z okazji 11 listopada

RedaktorAktualności

grafika promująca dyktando

Zapraszamy na charytatywne dyktando z okazji Święta Odzyskania Niepodległości! Wzięcie udziału jest bezpłatne, a za każdego uczestnika organizator przekaże 1 zł potrzebującym. W tym roku środki trafią do podopiecznych domu dziecka. Jest to czwarta edycja charytatywnego wydarzenia organizowanego przez portal edukacyjny https://dyktanda.pl/.

Dyktando odbędzie się 11.11.2023 r. Obowiązuje podział na pięć kategorii wiekowych, tak aby każdy mógł rozwiązać tekst o odpowiednim poziomie trudności. Zapraszamy zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Szkoła, która będzie najliczniej reprezentowana w charytatywnym dyktandzie, wybierze dom dziecka, który otrzyma zebrane środki. Dlatego warto licznie przystąpić do akcji. Każdy uczestnik będzie miał możliwość określenia “swojej” szkoły – zarówno uczniowie, jak i osoby dorosłe (nauczyciele i rodzice).

Dyktando będzie przygotowane specjalnie na tę okazję. Pojawią się w nim wątki patriotyczne, będzie {wspominało znane wydarzenia i słynne postacie. Dyktando będzie dostępne do rozwiązania w aplikacji ZDAY

Szczegóły wydarzenia, w tym godziny rozpoczęcia dyktanda dla każdej z grup wiekowych, znajdują się na stronie: https://zday.pl/dyktando-charytatywne/.

Zespół Dyktanda.pl i Zday.pl