Czytaj PL 2018

AdminAktualności

Młodzież z Zespołu Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku w tym roku po raz pierwszy wzięła udział w akcji Czytaj PL 2018! Przez miesiąc uczniowie mają możliwość czytania i słuchania 12 bestsellerowych książek zupełnie za darmo.

Czytaj PL trwa od 2 do 30 listopada. Aby skorzystać z darmowych wypożyczalni e-booków i audiobooków, należy pobrać aplikację Woblink ze sklepu App Store lub Google Play i przejść do zakładki Czytaj PL. Wystarczy zeskanować kod QR umieszczony m.in. na każdym plakacie, aby otrzymać dostęp do darmowych e-booków. Mamy też kilku ambasadorów czytelnictwa, którzy ubrani w koszulki z zabawnymi, zagadkowymi hasłami i QR-kodem dającym dostęp do książek – będą zachęcać do czytania swoje koleżanki i kolegów w szkole i mediach społecznościowych. Plakat znajduje się w naszej szkolnej strefie czytania i na tablicach ogłoszeń. Zapraszamy do udziału w akcji i wspólnego czytania!