Dwa spotkania online z przedstawicielami firmy Elmont Grupa

RKAktualności

W dwóch spotkaniach online z przedstawicielami firmy Elmont Grupa, dn. 18 marca br. uczestniczyło 21 uczniów z kl. IV BT wraz z dwiema nauczycielkami oraz dn. 19 marca br. – 20 uczniów z kl. IV JT wraz z dwojgiem nauczycieli.

Pani Paula Bielska i Pan Tomasz Bikowski opowiedzieli uczniom o działaniu firmy. Elmont Grupa zajmuje się inwestycjami związanymi z energią odnawialną, infrastrukturą energetyczną, inwestycjami przemysłowymi, budownictwem ogólnym.

Struktura organizacyjna firmy to grupa spółek: Pracownia Projektowa Enspro (projektowanie), Elektromontaż Wschód (montaż), Elserwis (serwis), Elsolar (fotowoltaika), Budbial (development).

Firma jest w stanie zapewnić kompleksową realizację inwestycji od wybudowania, poprzez uruchomienie, do oddania do użytku.

Uczniowie zostali zapoznani ze ścieżką kariery w firmie. Powiedziano im o dodatkowych możliwościach jakie daje zatrudnienie, związanych m.in. z dalszym kształceniem i rozwojem zawodowym. Omówiono benefity pracownicze, warunki zatrudnienia.

Podczas spotkania zostały również przedstawione stanowiska pracy, na których można podjąć zatrudnienie. Zainteresowani rozpoczęciem pracy mogą aplikować poprzez stronę internetową.

Dziękujemy za przedstawienie cennych informacji i przeprowadzenie bardzo ciekawych spotkań zawodoznawczych.