Festyn „Rodzina Elektryka”

RKAktualności

Zdjęcie z festynu "Rodzina Elektryka"

10 czerwca 2022 r. świętowaliśmy z okazji Międzynarodowego Dnia Elektryka. Tego dnia na placu przed szkołą odbył się festyn „Rodzina Elektryka” z udziałem Społeczności Szkolnej Zespołu Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku, Dzieci i Pań z Niepublicznego Przedszkola „Wyspa” oraz przedstawicieli pracodawców: AC S.A., SoftServe, Urzędu Komunikacji Elektronicznej Delegatura w Białymstoku, Unibep S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A.

Imprezę prowadzili nauczyciele: Pani Aneta Wołejko i Pan Adrian Roszkowski.

Festyn rozpoczął się koncertem Młodzieżowej Orkiestry Dętej Zespołu Szkół Elektrycznych z występami młodej wokalistki, chłopców bananowców oraz konkursem na młodego dyrygenta. Podczas festynu było głośno i radośnie, śpiewali uczniowie i nauczyciele, śpiewały dzieci z przedszkola, prezentowali się pracodawcy, były konkurencje sportowe, łamigłówki matematyczne, interaktywne stoisko Samorządu Uczniowskiego, rozstrzygnięty został konkurs czytelniczy, ogłoszono zwycięzców zmagań sportowych, serwowano bigos, flaki oraz pop-corn.

Teraz pozostały nam wspomnienia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:)