Festyn Rodzina Elektryka w ZSE – 8 czerwca 2018r.

AdminAktualności

W dniu 8 czerwca 2018 r., w godz. 10-13 na placu przed budynkiem Zespołu Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku, przy al. 1000-lecia Państwa Polskiego 14, odbył się V Festyn „RODZINA ELEKTRYKA”.

Okazją do świętowania był Międzynarodowy Dzień Elektryka.

Festyn tradycyjnie rozpoczął się koncertem Młodzieżowej Orkiestry Dętej Zespołu Szkół Elektrycznych w Białymstoku. Event prowadziło troje nauczycieli ZSE. Zaszczycili nas swoją obecnością znamienici Goście- Przedstawiciele urzędów, pracodawców, uczelni wyższej, duchowieństwa.

W tym roku było wyjątkowo, bo POWER-owo. Były:
– Konkursy anglojęzyczne, w tym dotyczące zawodów
– Występy artystyczne uczniów klas I
– Konkurencje sportowe
– Potyczki matematyczno-logiczne
– Zabawy fizyką
– Potyczki techników
– Pokaz lotu dronem
– Malowanie twarzy
– Indyk Stefan i inne atrakcje.

Dziękujemy za odwiedzenie nas w tym czasie i wspólną zabawę z uczniami Elektryka.

Do zobaczenia za rok 🙂