Finał akcji Gwiazdka Dzieciom

RedaktorAktualności

W czwartek 16 stycznia 2020 r. w Zespole Szkół Elektrycznych odbył się finał corocznej akcji Gwiazdka Dzieciom. Gościliśmy w naszych murach dzieci i wychowawców świetlicy socjoterapeutycznej przy ul. Dojnowskiej. Uczniowie klas: II iT, III dT oraz IV iT pod opieką p. Doroty Sochy-Kononiuk zorganizowali szereg atrakcji, w których również uczestniczyli, m.in. mini mecz piłki nożnej i unihokeja, gry planszowe, malowanie twarzy, zaczarowane balony, krótki kurs udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, wspólne układy taneczne.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się przejażdżki elektryczną deskorolką i grupowe rozgrywki w grach na konsoli w elektrycznym kinie. W międzyczasie dzieci korzystały z zaproszenia do słodkiego stołu. Na zakończenie na ręce wychowawców świetlicy przekazane zostały pieniądze i dary ze zbiórki prowadzonej w okresie przedświątecznym przez uczniów pod opieką p. Tomasza Zdanewicza. Dzieci i wychowawcy wyrazili wdzięczność i radość z pomocy i inicjatywy podjętej przez uczniów i nauczycieli Elektryka.