Finał ligi wojewódzkiej w lekkiej atletyce

RedaktorAktualności

Finał ligi wojewódzkiej w lekkiej atletyce

Dnia 29.09.2022 r. na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbył się finał wojewódzkiej ligi lekkoatletycznej połączona z memoriałem im. Aleksandra Wojny. W imprezie startowało 16 reprezentacji ze szkół województwa podlaskiego. Uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych w Białymstoku zdobyli dużo medali, a szkoła w końcowej klasyfikacji zajęła III miejsce.

Oto nasi zwycięzcy:

Tomasz Tałałaj, kl. 4 JT – I miejsce (rzut oszczepem, 800 g)
Mateusz Woronowicz, kl. 4 ET – III miejsce (rzut oszczepem, 800 g)
Paweł Kownierowicz, kl. 3 JT – II miejsce (rzut oszczepem, 700 g)
Dawod Kaczyński, kl. 3 CT – II miejsce (pchnięcie kulą)
Mateusz Haponiuk, kl. 4 JPT- II miejsce (bieg, 200 m)

Trenerzy: Anna Wolańska, Robert Wajszczuk