Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce

AdministratorAktualności

Informujemy, że Julia Popławska z kl. 3 kt jako jedyna z naszej szkoły zakwalifikowała się do ogólnopolskiego finału Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce, w którym odniosła niezwykły sukces. Zdobyła tytuł laureata w bloku programistycznym, zajmując miejsce w pierwszej dziesiątce najlepszych uczestników konkursu z całej Polski.

Ogólnopolska Olimpiada Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce odbyła się w Lublinie w dniach 13-14 maja 2023 roku. Warto podkreślić, że Julia była jedynym reprezentantem województwa podlaskiego.

Jako szkoła z dumą wspieramy naszych uczniów w dążeniu do osiągnięcia sukcesu. Sukces Julii jest dowodem na to, że ciężka praca i determinacja przynoszą doskonałe rezultaty. Gratulujemy Julii zdobycia tytułu laureata i życzymy jej dalszych sukcesów.