Finał Turnieju Chrześcijańskich Gier Planszowych – Konstancin-Jeziorna 2024

RedaktorAktualności

Przemysław Prusik, Angelika Szybańska, Eliza Chenclewska i inni uczestnicy turnieju przy stole, na którym leży rozłożona gra

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Finale Turnieju Chrześcijańskich Gier Planszowych, który odbył się w dniach 10-12 czerwca w Konstancinie-Jeziornie. W trzydniowych zmaganiach wzięli udział uczniowie kl. 4 hT: Angelika Szybańska, Szymon Szugzda i Przemysław Prusik – zwycięzcy etapu wojewódzkiego, wspomagani przez Elizę Chenclewską z kl. 2 iT – laureatkę Konkursu Graficznego M jak Michał…

Pięć gier, w których trzeba było się wykazać wiedzą teologiczną i historyczną przykuły uwagę uczestników. Ostatecznie nasza reprezentacja uplasowała się na znakomitym 6. miejscu. Pobyt w Ośrodku Rekolekcyjnym Dobry Zakątek pozostanie na długo w naszej pamięci. Uczestnicy nabrali apetytu, aby wrócić tam za rok. Nauczyciele-opiekunowie zyskali nowe narzędzia do prowadzenia doskonalszych zajęć. Dziękujemy Panu Tomaszowi Bastkowskiemu, organizatorowi Turnieju, za zaproszenie i opiekę.

Bogumił Dziedziul – katecheta