Finał XLIV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

RedaktorAktualności

W dniu 26 marca 2021 r. odbyły się zawody finałowe XLIV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej. Obecna sytuacja wymusiła na organizatorach formę zdalną – rozproszoną online telekonferencję z wykorzystaniem aplikacji Teams. Każda grupa zawodowa miała przydzieloną oddzielną komisję oraz salę do uczestnictwa w rozgrywkach finałowych. W finałach naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów.

Elektronicy Piotr Sienkiewicz (3D) i Łukasz Forenc (2CP) uzyskali tytuły laureatów, zajmując odpowiednio 2. i 3. miejsce w swojej grupie zawodowej. Jakub Denisiuk (2J) i Maksymilian Jodłowski (3E) wywalczyli tytuły finalistów odpowiednio w grupach elektrycznej i informatycznej.

Serdecznie gratulujemy obecnych sukcesów i życzymy ich kontynuacji w przyszłym roku.
Serdeczne słowa podziękowania za współorganizację Panom Sławomirowi Sirockiemu i Piotrowi Petelskiemu.

Ryszard Omieliańczyk