Gala otwarcia Podlaskiego Forum Ekonomicznego

RedaktorAktualności

Gala otwarcia Podlaskiego Forum Ekonomicznego

Dnia 11 października 2022 r. w sali głównej Opery i Filharmonii Podlaskiej odbyła się uroczysta gala z okazji rozpoczęcia Podlaskiego Forum Ekonomicznego. Nie mogło tam nas zabraknąć, dlatego klasy 1 ft oraz 3 dt pod opieką p. Piotra Mieczkowskiego oraz p. Jarosława Raciborskiego uczestniczyły w tym wydarzeniu, którego główną częścią był panel dyskusyjny dotyczący perspektyw współpracy między Polską a Azją.

Uczestnicząc w spotkaniu, uczniowie mieli możliwość wysłuchania, w językach polskim i angielskim, wypowiedzi przedstawicieli kilku krajów Dalekiego Wschodu (Chin, Japonii, Wietnamu, Malezji, Korei Południowej), dotyczących współpracy gospodarczej pomiędzy naszymi krajami. Jak się okazuje, nasz region, z Białymstokiem na czele, dzięki różnym atutom, z doskonałymi zasobami ludzkimi, jest atrakcyjnym miejscem do rozwoju i inwestycji w różnych dziedzinach.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego ciekawego wydarzenia.