Integracja klasy II kT

RedaktorAktualności

Zdjęcie grupowe w parku trampolin.

14 czerwca 2024 roku uczniowie klasy II kT wraz z wychowawczynią panią Anną Wasyluk spędzili czas w parku trampolin Jumper oraz na polu paintballowym w Horodnianach.

Przez dwie godziny młodzież pod okiem trenerów łączyła dobrą zabawę z aktywnością fizyczną. Na trampolinach można było wykonywać ćwiczenia siłowe, wytrzymałościowe, a także  fitness i akrobatykę.  Dalszą część dnia uczniowie spędzili na świeżym powietrzu. Po trzykilometrowym spacerze dotarli na pole paintballowe, na którym czekali instruktorzy. Przy sprzyjającej pogodzie oddali się wspólnej zabawie, obmyślając taktykę i wzmacniając ducha rywalizacji. 

Po wyczerpującej grze młodzież zregenerowała siły przy ognisku. Wspólnie spędzony czas sprzyjał integracji i przyniósł wytchnienie po całym roku nauki.