INVENT YOUR GAME 2022 – głosowanie na hasło przewodnie

RedaktorAktualności

Sterowniki gry

Już niebawem rusza kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Tworzenia Gier Komputerowych Invent Your Game, organizowanego przez ZSE w Białymstoku. Jego formuła wpisuje się w aktualnie duże zainteresowanie technologiami z zakresu gier komputerowych, wirtualnej rzeczywistości i sztucznej inteligencji. Sprzyja temu szeroka dostępność darmowych silników gier komputerowych (np. Unity3D, Unreal Engine, Cry Engine), dzięki którym można profesjonalnie tworzyć ciekawe i kompletne gry 2D i 3D, dedykowane nie tylko na komputery stacjonarne, ale także na urządzenia mobilne.

Głosowanie na hasło przewodnie

Tradycją stało się już, że każdej edycji Konkursu przyświeca hasło przewodnie. I tak dwa lata temu hasło brzmiało: „Zmień te buty!”, z kolei temat zeszłorocznego konkursu to „COVID-19 – walczymy z wirusem mocą naszych komputerów…”. Tym razem jako organizatorzy postanowiliśmy w tym zakresie oddać głos społeczności uczniowskiej. W linku poniżej znajdziecie ankietę z propozycjami hasła przewodniego Invent Your Game 2022. Można też podać swój własny pomysł. Zatem zapraszamy do głosowania!

Link do ankiety: https://forms.office.com/r/2wxH8bz2y0 (głosy zbieramy do 6.11.2021 r.).

Dziękujemy za oddane głosy!

Wkrótce podamy zwycięski temat, który będzie oficjalnym hasłem przewodnim INVENT YOUR GAME 2022, a tymczasem GAME OVER! 🙂

Pozdrawiamy i życzymy sukcesów w Konkursie! 🙂

Organizatorzy

PS Jako organizatorzy staramy się, aby temat był tylko inspiracją dla twórców gier i w żaden sposób nie ograniczał ich zarówno pod względem technologii wykonania, jak i scenariusza. Wszystko zatem pozostaje w gestii wyobraźni, inwencji i umiejętności uczestników.

Grafika: pixabay.com.