INVENT YOUR GAME 2022. Hasło przewodnie zostało wybrane!

RedaktorAktualności

radość dzieci

Kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Tworzenia Gier Komputerowych Invent Your Game ma już swoje hasło przewodnie! Trzeba powiedzieć, że wyniki plebiscytu zmieniały się bardzo dynamicznie, a różnice na mecie były minimalne. Początek naszej ankiety należał zdecydowanie do hasła: „Ciężko być nowym”, później wydawało się, że wszystkich daleko w tyle zostawi „Niezłe ziółko”, ale piorunującym finiszem popisało się hasło: „Co skrywasz pod maską?” i ono ostatecznie zostało wybrane hasłem przewodnim naszego Konkursu. Zatem INVENT YOUR GAME 2022 „Co skrywasz pod maską?” czas zacząć! Oficjalne otwarcie Konkursu wraz z regulaminem i innymi potrzebnymi dokumentami zostanie opublikowane w oddzielnym komunikacie, ale już dziś możecie zacząć myśleć nad formą i scenariuszem Waszej konkursowej gry.

Pragniemy również serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie i oddali głos w naszej ankiecie, tym bardziej, że głosowanie cieszyło się dużą popularnością, wszak oddano ponad 160 głosów. Nie wykluczamy, że „niewykorzystane” w tej edycji hasła pojawią się jeszcze raz w przyszłości. Dotyczy to także propozycji składanych przez głosujących.

Mamy nadzieję, że popularność ankiety przełoży się również na dużą liczbę uczestników Konkursu. Serdecznie zachęcamy!

Pozdrawiamy, życzymy powodzenia w Konkursie oraz twórczego i owocnego programowania.

Organizatorzy