IX edycja konkursu „MATEMATYKA PASJĄ TECHNIKA”

AdministratorAktualności

Uczniowie kl. III i IV Technikum Elektrycznego w Białymstoku wzięli udział w IX edycji Konkursu Matematycznego ,,MATEMATYKA PASJĄ TECHNIKA”. Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy odbył się 6 grudnia 2019 roku w ZSE, zaś drugi 6 marca 2020 roku w Zespole Szkół Technicznych w Suwałkach. Przez 75 minut uczniowie rozwiązywali 15 niełatwych zadań.

Miło nam poinformować, że wśród licznej grupy 38 uczestników uczeń naszej szkoły Jan Karpiuk z klasy 4 fT zdobył I miejsce w kategorii klas czwartych!!! Wyróżnienie w kategorii klas trzecich za zajęcie V miejsca otrzymał Paweł Mordań z klasy 3 cT.

Także  Jakub Januszewski z kl. 3 kT (VI miejsce) oraz Tomasz Michalski z kl. 4 jT (VII miejsce) wykazali się wysokimi umiejętnościami matematycznymi.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!