IX Festyn „Rodzina Elektryka”

RedaktorAktualności

Pani Dyrektor Anna Niczyporuk w kapeluszu z podniesionymi "łapką" i czerwoną parasolką. W tle p. E. Hajduczenia.

10 czerwca 2024 r. w ramach Międzynarodowego Dnia Elektryka odbył się na terenie szkoły IX Festyn „Rodzina Elektryka”. We wspólnym świętowaniu wzięli udział uczniowie, nauczyciele, pracownicy i przyjaciele szkoły. Na placu przed szkołą obecni byli też przedstawiciele: Policji, Stagu oraz PGE Dystrybucja S.A., którzy oferowali miejsca pracy, gadżety i inne atrakcje.

Festyn rozpoczął występ szkolnej orkiestry dętej pod batutą p. Leszka Szymczukiewicza, a poprowadzili go p. Aneta Wołejko i p. Adrian Roszkowski. W trwającej niemal dwie i pół godziny Integracji i zabawie nie przeszkodził nawet przelotny deszcz. Było radośnie i głośno.

Uczestnicy korzystali z przygotowanych specjalnie na ten dzień rozmaitości: konkurencji, tańców, potyczek matematycznych, gier i zabaw, atrakcji sportowo-rekreacyjnych. Poszczególne klasy pierwsze zaprezentowały się na scenie, a pozostałe wzięły udział w zabawach. Tradycyjnie wystąpiły również dzieci z sąsiadującego ze szkołą przedszkola. Nie zabrakło wspólnego śpiewu, słodkich nagród oraz poczęstunku.

Oto fotorelacja z wydarzenia: