Job shadowing – Open Education – Niemcy

AdministratorAktualności

Dnia 19 lutego 2020 r. dyrektor mgr inż. Anna Niczyporuk i przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli w konferencji podsumowującej projekt „Praktycznie i z pasją – DUALNY SYSTEM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO”, organizowany przez Open Education Group Sp. z o.o. w Białymstoku. W ramach ww. projektu finansowanego z funduszy europejskich nauczyciele Zespołu Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku – Centrum Kształcenia Zawodowego nr 1 w Białymstoku: mgr inż. Roman Kuczaba oraz mgr inż. Marek Szyfman uczestniczyli w mobilności ponadnarodowej – job shadowing. Cykl szkoleń i warsztatów odbywał się na terenie Niemiec – Eberswalde w dniach 27.01-01.02.2020 r. Celem uczestnictwa w projekcie było podnoszenie kwalifikacji i przygotowanie merytoryczne do mobilności ponadnarodowych – realizacja warsztatów omawiających dualny system kształcenia oraz przygotowujących do job shadowingu i implementowania wiedzy z wyjazdów w proces nauczania prowadzony w Polsce.

Opracował Marek Szyfman