Koncert Wiosenny szkolnej orkiestry w Operze i Filharmonii Podlaskiej

RedaktorAktualności

Koncert Wiosenny MOD ZSE w Białymstoku w Operze i Filharmonii Podlaskiej

Po raz kolejny Młodzieżowa Orkiestra Dęta Zespołu Szkół Elektrycznych w Białymstoku wystąpiła w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Emocjonujący, pełen niespodzianek muzycznych koncert odbył się w Sali Koncertowej przy ul. Podleśnej 26 kwietnia 2023 roku o godz. 19.00.

Melomani mogli delektować się pięknem różnorodnej gatunkowo muzyki wykonanej na żywo przez młodych orkiestrantów pod batutą Pana Leszka Szymczukiewicza. Słychać było, że orkiestra włożyła sporo pracy w dopracowanie nowych utworów. Koncert wzbogacił, nagrodzony gromkimi brawami, występ trzech perkusistów autorstwa instruktora – Pan Bernarda Niezgody. Zaprezentowany repertuar tak się spodobał uczestnikom koncertu, że nie chcieli wypuścić muzyków ze sceny. Orkiestra bisowała więc kilkukrotnie.

Konferansjerem był oczywiście niezawodny Pan Adrian Roszkowski, który zapowiadał poszczególne utwory, a także przybliżył historię i ostatnie osiągnięcia orkiestry.

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z koncertu.