Konferencja i wycieczka w branży elektryczno-elektronicznej

RKAktualności

Dnia 1 grudnia 2020 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zdalnej konferencji połączonej z wycieczką mobilną po firmie AC S.A. w Białymstoku.

Podczas konferencji Pani Magdalena Cholewińska z Działu HR opowiedziała czym zajmuje się firma i jakie zajmuje miejsce na rynku. Uczniowie mieli okazję w szczególności dowiedzieć się na jakich pracowników jest zapotrzebowanie w AC S.A. oraz zapoznać się z ofertami pracy i oczekiwaniami stawianymi kandydatom.

Menedżer Technicznych Projektów Strategicznych  był naszym Przewodnikiem wycieczki mobilnej. Pan Marcin Trocki oprowadził nas wirtualnie m. in. po trzystanowiskowym warsztacie, zaś w hamowni przeprowadził pomiar mocy i momentu na żywo z wykorzystaniem pojazdu.

Dziękujemy za wirtualne pokazanie nam AC S.A. oraz przekazanie istotnych informacji z wielka pasją i zaangażowaniem.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konferencji. Została ona zorganizowana dzięki współpracy z firmą AC S.A oraz realizacji przez Stowarzyszenie Przyjaciół Elektryka wraz z ZSE projektu pn. „Aktywna edukacja zawodowa w Elektryku”, współfinansowanego ze środków województwa podlaskiego.