Ks. Arcybiskup Józef Guzdek w naszej szkole

RedaktorAktualności

Ks. Abp Józef Guzdek

W dniu 7 listopada w ramach wizytacji Dekanatu Białostoczek naszą szkołę odwiedził Ksiądz Arcybiskup Józef Guzdek Metropolita Białostocki. W gabinecie Pani Dyrektor spotkał się z Dyrekcją oraz katechetami. Rozmowa o katechezie i katechizowanych w naszej szkole przebiegła w miłej atmosferze.

Ekscelencja wyraził chęć poznania naszych uczniów. Do dialogu z nimi doszło w kinie Elektryk, gdzie nasz Gość obejrzał prezentację o inicjatywach ewangelizacyjnych oraz wysłuchał śpiewu szkolnej scholi. Arcybiskup gratulował uczniom Elektryka odważnego i odpowiedzialnego wyboru, jakiego już dokonali. Życzył sukcesów na ścieżce odkrywania i realizacji powołania. Podkreślał, że prawdziwe spotkanie osób dokonuje się w duchu wolności. Wyraził również nadzieję ponownego spotkania, być może w ramach rekolekcji wielkopostnych.

Bogumił Dziedziul – katecheta

Zdjęcie: archibial.pl.