M13 i O36 – zwyciężyliśmy!!!

RKAktualności

Dnia 21 października 2019 r. w Centrum Aktywności Społecznej w Białymstoku odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników głosowania na Budżet Obywatelski 2020. Prezydent Miasta Białegostoku – Pan Tadeusz Truskolaski – podziękował białostoczanom i projektodawcom za zaangażowanie oraz włączenie się w proces budowania Białegostoku.

W Budżecie Obywatelskim 2020 zwyciężyły dwa zgłoszone przez nas projekty: M13 i O36.

Projekt M13 – Zdrowie-Sprawność-Aktywność – II etap projektu „Centrum Sportowe Tysiąclecia” przy Zespole Szkół Elektrycznych – uzyskał 4517 głosów. Była to największa ilość głosów wśród projektów ogólnomiejskich.

Projekt O36 – Nowe umundurowanie Młodzieżowej Orkiestry Dętej Zespołu Szkół Elektrycznych w Białymstoku – uzyskał 4122 głosy.

Projekt M13 zakłada remont sali gimnastycznej i pomieszczeń pomocniczych zaplecza sportowego (szatni, toalet, magazynu sprzętu sportowego, pokoju nauczycieli wychowania fizycznego, siłowni, małej sali gimnastycznej, sali do tenisa stołowego) oraz wybudowanie betonowych stołów do tenisa stołowego i gry w szachy przy siłowni zewnętrznej.

Projekt O36 zakłada wyposażenie Młodzieżowej Orkiestry Dętej Zespołu Szkół Elektrycznych w nowe mundury. W ramach projektu uszytych zostanie 45 par spodni i marynarek, a także zakupionych zostanie 45 białych koszul z nadrukiem oraz logo orkiestry i szkoły.

Dziękujemy wszystkim za głosy oddane na nasze projekty.

Więcej informacji: https://www.bialystok.pl/pl/wiadomosci/aktualnosci/budzet-obywatelski-2020-wyniki-glosowania.html