Międzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej

RedaktorAktualności

Turniej międzyklasowy w piłce siatkowej - widok z antresoli.

W dniu 29.11.2024 r. w naszej szkole odbył się Międzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej. Do turnieju zgłosiły się 34 klasy (około 300 uczniów). Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach: klasy 1 i 2 oraz klasy 3, 4 i 5. Nad bezpieczeństwem i uczciwą rywalizacją czuwali nauczyciele wychowania fizycznego: Emilia Łapińska, Anna Wajszczuk, Marcin Brzeski, Tomasz Łaciński, Sebastian Romańczuk i Robert Wajszczuk.

Turniej zapewnił dużo sportowych emocji oraz zdecydowanie promował aktywny sposób spędzania czasu. Gratulujemy zwycięzcom. Uczestnikom dziękujemy za tak liczny udział, a kibicom za doping (szczególnie nauczycielom i wychowawcom oraz uczennicom z klasy 5 IT).

Wyniki turnieju:

Klasy 1-2:

1. miejsce: klasa 2 FTE

2. miejsce: klasa 2 HTE

3. miejsce: klasa 1 FITE

4. miejsce: klasa 1 GTE

Klasy 3-5:

1. miejsce: klasa 3 HTE

2. miejsce: 3 ADTE

3. miejsce: klasa 5 HTE

4. miejsce: klasa 4 JTE

Turniej odbył się w ramach projektu „Aktywność sportowa – mój sposób na wolny czas”.