W dniu 29.11.2024 r. w naszej szkole odbył się Międzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej. Do turnieju zgłosiły się 34 klasy (około 300 uczniów). Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach: klasy 1 i 2 oraz klasy 3, 4 i 5. Nad bezpieczeństwem i uczciwą rywalizacją czuwali nauczyciele wychowania fizycznego: Emilia Łapińska, Anna Wajszczuk, Marcin Brzeski, Tomasz Łaciński, Sebastian Romańczuk i Robert Wajszczuk.
Turniej zapewnił dużo sportowych emocji oraz zdecydowanie promował aktywny sposób spędzania czasu. Gratulujemy zwycięzcom. Uczestnikom dziękujemy za tak liczny udział, a kibicom za doping (szczególnie nauczycielom i wychowawcom oraz uczennicom z klasy 5 IT).
Wyniki turnieju:
Klasy 1-2:
1. miejsce: klasa 2 FTE
2. miejsce: klasa 2 HTE
3. miejsce: klasa 1 FITE
4. miejsce: klasa 1 GTE
Klasy 3-5:
1. miejsce: klasa 3 HTE
2. miejsce: 3 ADTE
3. miejsce: klasa 5 HTE
4. miejsce: klasa 4 JTE
Turniej odbył się w ramach projektu „Aktywność sportowa – mój sposób na wolny czas”.











