Międzyklasowy turniej siatkówki plażowej

RedaktorAktualności

Podsumowanie turnieju - zwycięzcy z organizatorami. na boisku.

Dnia 12 czerwca na boiskach ZSE odbył się Międzyklasowy turniej siatkówki plażowej. Zawody były rozgrywane w 2 kategoriach: dla klas pierwszych i drugich oraz trzecich i czwartych. Wśród klas młodszych triumfowała klasa 2 HT, zaś wśród starszych klasa 3 IT.

Wyniki:

klasy młodsze:       

  • I m-ce – kl. 2 HT           
  • II m-ce – kl. 1 HT          
  • III m-ce – kl. 2 JT         

klasy starsze:       

  • I m-ce – kl. 3 IT
  • II m-ce – kl. 4 ET
  • III m-ce – kl. 4 CT

Wyróżnienie najlepszego zawodnika otrzymali: Danil Schan z kl. 2 HT oraz Kamil Kulesza z kl. 3 IT. Drużyny z podium oraz MVP otrzymały dyplomy, a także nagrody rzeczowe, sfinansowane przez Radę Rodziców oraz sponsorów: Nord Auto Volvo – Dyrektor Zarządzający Damian Prystrom, Zeto – Adam Jurczenia, Astwa – prezes Stanisław Łuniewski.

Wszystkim uczniom składają gratulacje organizatorzy turnieju – nauczyciele wychowania fizycznego: Anna Wolańska, Emilia Łapińska, Janusz Szeszko, Tomasz Łaciński, Robert Wajszczuk, Marcin Brzeski.