Międzyszkolny Konkurs Tworzenia Gier Komputerowych Invent Your Game 2023

RedaktorAktualności

Międzyszkolny Konkurs Tworzenia Gier Komputerowych Invent Your Game 2023

Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku organizuje Międzyszkolny Konkurs Tworzenia Gier Komputerowych Invent Your Game 2023.

Konkurs trwa od 20 stycznia do 10 maja  2023 roku.

Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych z pasją tworzenia gier komputerowych do udziału w IV edycji konkursu. Jego tematyka wpisuje się w aktualne zainteresowania uczniów z zakresu gier komputerowych, wirtualnej rzeczywistości i nowych technologii. Sprzyja temu szeroka dostępność darmowych silników do tworzenia gier komputerowych (np. Unity3D, Unreal Engine, Cry Engine), dzięki którym młodzież może stworzyć ciekawe i profesjonalne gry 2D i 3D, dedykowane nie tylko na komputery stacjonarne, ale także na urządzenia mobilne.

Tegoroczny temat przewodni to: „Tato wyszedł po mleko”.

Organizatorami przedsięwzięcia są nauczyciele przedmiotów informatycznych Zespołu Szkół Elektrycznych w Białymstoku: Wiesław Gabrel, Krzysztof Szerszeń i Norbert Toruński. Ewentualne pytania lub uwagi dotyczące konkursu przyjmowane są pod adresem mailowym: gry@elektryk.edu.pl.

W załączeniu znajdują się: program konkursu, regulamin, karta zgłoszenia oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

ZSE_Gry_Program_2023

ZSE_Gry_Regulamin_konkursu_2023

ZSE_Gry_Karta_zgłoszenia_2023

ZSE_Gry_Zgoda_na_przetwarzanie_danych_osobowych_2023