Międzyszkolny Konkurs Tworzenia Gier Komputerowych Invent Your Game 2024

RedaktorAktualności

plakat promujący konkurs m.in. z nazwą konkursu i informacją o terminie finału

Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych z pasją tworzenia gier komputerowych do udziału w kolejnej edycji konkursu edycji Międzyszkolnego Konkursu Tworzenia Gier Komputerowych Invent Your Game 2024.

Do jego końca zostały jeszcze dwa miesiące, bowiem termin nadsyłania gier komputerowych mija 17 maja 2024 r.

Jego tematyka wpisuje się w aktualne zainteresowania uczniów z zakresu gier komputerowych, wirtualnej rzeczywistości i nowych technologii. Sprzyja temu szeroka dostępność darmowych silników do tworzenia gier komputerowych (np. Unity3D, Unreal Engine, Cry Engine), dzięki którym młodzież może stworzyć ciekawe i profesjonalne gry 2D i 3D, dedykowane nie tylko na komputery stacjonarne, ale także na urządzenia mobilne.

Tegoroczny temat przewodni to: „Sigma”.

Organizatorami przedsięwzięcia są nauczyciele przedmiotów informatycznych Zespołu Szkół Elektrycznych w Białymstoku. Ewentualne pytania lub uwagi dotyczące konkursu przyjmowane są pod adresem mailowym: gry@elektryk.edu.pl.

Zapraszamy na stronę konkursu: https://www.facebook.com/people/Invent-Your-Game-Mi%C4%99dzyszkolny-konkurs-tworzenia-gier-komputerowych/100068077697851/.

Sponsorem konkursu jest Białostockie Centrum Kas Fiskalnych: https://bckf.pl.

Dokumenty do pobrania:

program konkursu

regulamin

karta zgłoszenia

zgoda na przetwarzanie danych osobowych